Të gjitha golat e Messit kunder, Realit (Video)

Ilir Tërstena | Wednesday, January 30, 2013 |

4 Herë topi i artë,Leo Messi gjatë gjith karrieres se tij futbollistike ka qëndruar në ,Barcelonë dhe ka shënuar deri më tani 17 gola, sonte Casillas do te mungojë gjë qe per Messin është një perparsi per të shenuar sepse , Diego Lopez nuk i ka aftësit e Casillas për të mbrojtur por gjithqka mbetet të shihet.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!