Balotelli arrin në Milano: Mu realizua dëshira e fëmijërisë (Video)

Ilir Tërstena | Wednesday, January 30, 2013 |


Mario Balotelli po sa ka mbërritur në Milano ku edhe është pritur nga tifoz të shumtë “Rosoner”.

Ai me të mbërritur në Milano ka deklaruar se i është realizuar njëra nga dëshirat e fëmijërisë që të jetë pjesë e fanellës “kuq e zi”

“Ishte një kohë e gjatë qe kam kërkuar për të luajtur për Milanin, E dija brenda meje se herët ose vonë do të vija të luaja për këtë ekip. 

Kam bërë një zgjedhje të rëndësishme dhe shpresoj se kjo mund të sjelli të mira për mua dhe për Milanin ".

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!