Çfarë penalltie është kjo VIDEO

Ilir Tërstena | Monday, January 28, 2013 |


Një penallti fantastike është shënuar në kampionatin finlandez. Në ndeshjen e ligës së dytë mes skuadrave Ilves dhe Hamenlina, futbollisti Kulokorpi e sfidoj portierin mysafir në një mënyrë të veçantë.
Kulokorpi realizoj në mënyrë fantastike duke mos i japur mundësi portierit as që të reagoj.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!