Chelsea se mbijeton as Readingun

Ilir Tërstena | Wednesday, January 30, 2013 |


Chelsea nuk ka arritur më shumë se një pikë në udhëtim te Reading. Ajo që është më e keqe nga ky rezultat, është se Chelsea ishte duke fituar me rezultat 2 me 0 por që në fund nuk arriti fitoren.
Mata në minutën e 45 dhe Lampard në minutën e 66 shënon për 0 me 2. Le Fondre ishte hero i kësaj ndeshje duke realizuar në minutat e fundit.
Të parin gol e shënoj në minutën e 87 ndërsa të dytin në minutën e pestë shtesë./Indeksonline/ 

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!