Coutinhos nuk i pëlqen Liverpooli

Edw | Tuesday, January 22, 2013 |

Talenti i Interit, Philippe Coutinho, thotë se ai dëshiron të luftojë për një vend në formacionin bazë të Interit, përkundër interesimit të Liverpoolit për të.

 “Oferat e Liverpoolit? Jam i kënaqur me këto oferta, pasi do të thotë se po punoj shumë”.
“Por, mendoj se Interi ka besim në mua dhe unë dua t’i tregoj vlerat e mia këtu. Unë nuk ndjej se do të largohem. Unë shpresoj të qëndroj te Interi”.
“Këta lojtarë të rinj ndjejnë besimin e trajnerit dhe të klubit: unë, Juan, Benassi, Bessa dhe të tjerët”, ka thënë Cou.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!