Dikur e shënoj Bergkamp, sot ky djalosh 8 vjeçar VIDEO

Lina's | Wednesday, January 23, 2013 |


Njëri nga golat më të bukur në histori të futbollit, ai i yllit të Arsenalit, Denis Bergkamp në një mënyrë është përsëritur nga një djalosh 8 vjeçar.
Goli i Bergamp ndaj Newcastle po krahasohet me golin e talentit të Ajaxcit, 8 vjeçarit Kim. Në ndeshjen mes vogëlushave të Anderlecht dhe Ajax, Kim shënoj për mrekulli këtë gol.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!