Enzo si babai Zizu, reagon dhe të kuq (Video)

Ilir Tërstena | Wednesday, January 30, 2013 |


Enzo Zidane ka trashëguar nga i ati gjithçka: këmbë të mira, një fanellë të Real Madrid dhe së fundmi edhe të njëjtin karakter.

Djali i Zinedine Zidane, i quajtur Enzo në nder të fantazistit uruguajan Enzo Francescoli, nuk e pret mirë një ndërhyrje që i bën kundërshtari gjatë një ndeshjeje të Real Madrid U18 në Katar.

Megjithëse reagimi nuk është si ai i të atit kundër Materazzit në fineln e Kupës së Botës Gjermani 2006, sërish të le të kuptosh se atë e bir edhe nervat i kanë të njëjta.

Këtu vlen fjala popullore bëmë baba të të ngjaj.  

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!