Fabregas: Të respektojmë Valdesin

Edw | Tuesday, January 22, 2013 |

Mesfushori i Barcelonës, Cesc Fabregas, u ka bërë thirrje bashklojtarëve të tij dhe tifozëve që të respektojnë vendimin e Victor Valdes për të mos rinovuar.

“Victor ka ide të qarta dhe ne duhet të respektojmë vendimin e tij, e të mbyllim këtë rast. Tani duhet që të garojmë për të gjitha trofet”.
“Valdes nuk mendon vetëm për vete. Ai i ka dhënë mjaft kohë klubit për të gjetur një zgjidhje”, ka thënë Cesc.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!