Gjesti i mirë i John Terryt (VIDEO)

Ilir Tërstena | Wednesday, January 30, 2013 |

Ylli i Chelseat, John Terry ka marrë lëvdata për gjestin dhe përkushtimin e treguar pas sfidës me Brentford.
Terry ka ndarë gjysmë ore kohë për tifozët e Brentford. Ylli anglez hasi në një publik të dasur për të duke ndarë 30 minuta për foto, nënshkrime e biseda me ta.

Gjesti i Terryt ka marrë lëvdata nga këta tifozë të clët në rrjetet sociale e kanë falënderuar atë për mundësinë që i’u ka dhënë.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!