Po i thonë si "portieri i çmendur"

Ilir Tërstena | Wednesday, January 23, 2013 |


Portieri brazilian, Paulo Henrique i ka mahnitur të gjithë në një ndeshje të kupës në Brazil. Në ndeshjen mes skuadrave Goias dhe Bahia, Henrique ka arritur që të ndalë katër penallti në një ndeshje.
"El Loco-I çmenduri" po quhet tani ky portier në Brazil, duke ngjallur interesim te shumë skuadra pas kësaj paraqitje.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!