Rooney show, për +7

Ilir Tërstena | Wednesday, January 30, 2013 |


Wayne Rooney e ka udhëhequr Manchester United në fitoren e radhës ndaj Sauthampton. Rooney realizoj të 2 golat në fitoren 2 me 1.
Rodriguez në minutën e 3 befasoj vendasit duke shënuar për 0 me 1. Rooney në minutën e 8 dhe 27 shënoj 2 herë për fitoren 2 me 1.
Pas kësaj fitoreje Manchester United rikthen avantazhin prej 7 pikësh ndaj Manchester Cityt./Indeksonline/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!