SHA-BA-NI: Sulmi i ri i Milanit! (video)

Ilir Tërstena | Tuesday, January 29, 2013 |


Sulmuesi kontrovers italian, Mario Balotelli më në fund e ka përmbushur ëndrrën e tij – do të luaj për Milanin, klub për të cilin ka bërë tifo qysh kur ishte fëmijë.

Me ardhjen e tij në San Siro, Milani do të ketë njërin nga sulmet më të fuqishme në Serie A – Stephan El Shaarawy, Mario Baloteli dhe Mbia Niang. Nga dy shkronjat e para të mbiemrave të tyre, mund të formohet shkurtesa SHA-BA-NI.
Balotelli të mërkurën do t’i ketë edhe testet mjekësore dhe më pas do të nënshkruaj kontratë katërvjeçare. (ORAinfo)

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!