Balotelli e nis me gol me Milan

Lina's | Friday, February 01, 2013 |

10 me 0 për Milanin dhe një gol i Balotellit. Ky është bilanci i ndeshjes së parë të Milanit ku në skuadër është edhe futbollisti i ri, Mario Balotelli. 

Në miqësoren ndaj skuadrës amatore, Boaria, Balotelli arriti të prekë rrjetën për herë të parë me fanellën e Milan, duke ke shënuar përball skuadrës kundërshtare.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!