Brazilianët po i "shkyejnë" rrjetat VIDEO

Lina's | Friday, February 01, 2013 |


Një ditë pasi Elano shënoj gol me një goditje prej 120 km në orë, pikërisht në Brazil është shënuar edhe një gol i jashtëzakonshëm.
Në derbin mes Vascos de Gamas dhe Flamengos, futbollisti Cleber Santana ka lansuar një raketë që përfundoj në rrjetë.
Goditja e tij ka qenë e shpejtë 115 km në orë duke qenë një nga goditjet në kampionatin që po shënohen shpeshherë gola të tillë.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!