Jahjaga me Xherdanin, e fiton edhe një fanelë

Lina's | Friday, February 01, 2013 |


Ylli kosovaro-zvicëran, Xherdan Shaqiri është pritur sot nga presidentja e Kosovës, Atifeta Jahjaga. Shaqiri së bashku me familjarët e tij u prit nga Jahjaga duke ndarë falënderime për njëri tjetrin.
Xherdan Shaqiri u vlerësua për talentin dhe vlerat që po i tregon në Evropë duke ngritur edhe krenarinë e të qenit kosovar.
Për presidenten, Shaqiri pati një dhuratë. Ylli kosovar i dhuroj fanelën me numër 11 të cilën e mbanë te Bayern Munchen./Indeksonline/ 

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!