Bukuroshja që ja humbi Real Madridin Ozilit !

Ilir Tërstena | Sunday, September 08, 2013 |

“El Mundo” ka zbuluar diqka interesante në lidhje me ish yllin e Real Madrid, ku mbretërit nuk ka dashur të shesë turko-gjermanin Mesut Ozil, por ka qënë jeta e tij private ajo që ka ndikuar në këtë vendimmarrje. 

Sipas iberikes, “Los Blancos” i kanë kërkuar futbollistit të zgjedhë mes karrierën dhe ish Miss Venezuelës Aida Yespica, por mesa duket Ozil nuk ua ka vënë veshin. 

Sipas të njëjtin burim, Ozil udhëtonte çdo javë drejt Italisë ose Parisit për tu takuar me 31-vjeçaren dhe shpenzonte rreth 15 mijë sterlina për çdo fluturim privat. Aktualisht Mesut Ozil është në një lidhje me këngëtaren gjermane Mandy Capristo./Fish Media/ 

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!