Formacionet zyrtare: Liverpool - Man.Utd

Lina's | Sunday, September 01, 2013 |

Brendan Rodgers dhe David Moyes kanq zyrtarizuar formacionet për derbin më të madh anglez që fillon nga ora 13 e 45 dhe mund ta ndiqni LIVE në Veqsport.com. 

LIVERPOOL Mignolet, Johnson, Enrique, Agger, Skrtel, Lucas, Henderson, Gerrard, Coutinho, Aspas, Sturridge Rezervistët : Jones, Sterling, Wisdom, Kelly, Ibe, Flanagan, Alberto. 

MANCHESTER UNITED De Gea, Jones, Ferdinand, Vidic, Evra, Young, Cleverley, Carrick, Giggs, Welbeck, Van Persie 

 Rezervistët : Lindegaard, Buttner, Smalling, Anderson, Nani, Valencia, Hernandez. ./veqsport.com

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!