Wenger: Do ju befasojmë me dy transfere

Lina's | Sunday, September 01, 2013 |

Arsene Wenger ka treguar se skuadra e tij definitivisht do transferoj një apo dy lojtarë në 24 orët e fundit. ''Jam i lumtur me fitoren sepse ishte mjaft e rëndësishme.

Giroud u paraqit mjaft mirë dhe ishte i mirë në aspektin e teknikës'' ''Ne kemi nevojë për një apo dy lojtarë dhe besoj se do ju befasojmë më 24 orët e fundit'' ''Jack Wilshere kishte dhimbje barku [nuk ka probleme]'' ''Paraqitja e Flamini ishte e jashtëzakonshme'', tha Wenger pas ndeshjes ./veqsport.com

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!