Valdano Ronaldos: Keq që jeton në kohën Messi

Ilir Tërstena | Friday, November 16, 2012 |


Ish drejtori i Real Madridit, Jorge Valdano e ka lavdëruar punën që ka bërë Barcelona viteve të fundit duke nxjerrur shumë talenta nga skuadra.
”Puna e tyre e suksesshme viteve të fundit ka bërë që skuadra të nxjerrë shumë talentë. Gjithçka po mësohet dhe aplikohet nga La Masi, një shembull që është për tu njdkeur. Sa i përket Ronaldos ai më dhimbset që po jeton në kohën e Messit. Ai ka fituar tre Topa të Artë dhe ky është sezoni më i mirë për të andaj do ta fitoj edhe të katërtin. E keqja e Ronaldos që është në një kohë me të” deklaroi Valdano./indeksonline/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!