Demba Ba, i ka në qef Manchesterat

Ilir Tërstena | Sunday, April 14, 2013 |


Sulmuesi senegalez, Demba Ba i ka për qef skuadrat nga Manchesteri. Në dy ndeshjet e Chelseat në FA Cup ndaj United dhe Cityt, Ba realizoj 2 gola tejet të bukur.
Pak ditë me parë De Gea e provoj një goditje në kthim nga Ba, ndërsa sot edhe Hart diçka njëjt e pati, goditje e cila përfundoj në rrjetë.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!