I'a vë këmbën në kokë, Zamora e shtrinë për tokë VIDEO

Ilir Tërstena | Sunday, April 07, 2013 |


Një ndërhyrje tejet e rrezikshme është parë në ndeshjen e Premierligës mes QPR dhe Wigan. Ylli i QPR-së, Boby Zamora u përjashtua nga ndeshja që në minutën e 20 të ndeshjes.
Zamora ngriti këmbën ndaj një lojtari të Wigan të cilën e goditi me kokë duke shkaktuar një goditje që mund të kishte pasoja fatale.
QPR në fund barazoj me ëigan me rezultat 1 me 1 duke qenë pothuajse pa gjasa për të mbijetuar në Premierligë.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!