Mirallas me ujë, Wilshere me shpullë! VIDEO

Lina's | Wednesday, April 17, 2013 |


Një kacafytje e papritur është parë në sfidën e djeshme mes Arsenalit dhe Evertonit.
Në përfundim të pjesës së parë, sulmuesi belg Kevin Mirallas e ngacmoj Jack Wilsheren të cilin e lagu fshehurazi me një shishe të ujit. Mesfushori anglez shpërtheu pas këtij gjesti duke i kapur qafën në thonjë, ndërsa në dalje i'a dha edhe një shuplakë pas koke sulmuesit belg.
U desht ndërhyrja e sigurimit dhe lojtarëve të tjerë për të parandaluar një ekces më të madh.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!