Ronaldinho, magji me thembër (Video)

Edw | Saturday, April 20, 2013 |

Ronaldinho është i jashtëzakonshëm. Ylli brazilian ka dhuruar spektakël me një pasim të topin me pjesën e prapme të këmbës, me thembër, duke i kënaqur miliona fansa që e panë këtë veprim magjik të tij. Me të vërtetë, ish futbollisti i PSG-së, Barcelonës dhe Milanit nuk di të plaket.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!