Shaqa e ndihmon, Gomez "bombardon"

Lina's | Wednesday, April 17, 2013 |


Mario Gomez ka shënuar një nga het trikët më të shpejta në futbollin gjerman.
Sulmuesi i rrezikshëm i Bayern Munchen, ka shënuar për më pak se 6 minuta 3 gola në gjysëmfinalen e kupës ndaj Wolfsburg.
Xherdan Shaqiri ishte ai që i hapi rrugën golave të tij duke i bërë një asist perfekt në golin e parë. Nuk vonoj shumë dhe Gomez realizoj edhe 2 gola të shpejtë për fitoren e thellë të radhës për Bayern Munchen.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!