Gustavo debat me Balotellin: Po shumë flet (Video)

Ismail Sinani | Sunday, June 23, 2013 |

Edhe kjo ndodhë. Në ndeshjen Brazil Itali , ishte një shkëmbim aspak miqësor batutash mes sulmuesit të Italisë Mario Balotelli dhe mesfushorit të Brazilit Luiz Gustavo gjatë ndeshjes së djeshme të Kupës së Konfederatave e përfunduar 4-2 në favor të vendasve. Lojtari i Bayern Munchen, me anglishten e tij t5 dobët ka bërë të qeshin komentatorët sportivë në Brazil, duke e akuzuar SuperMarion se “flet shumë”.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!