Çmenden turqit, Zidane te Galatasaray?

Ilir Tërstena | Saturday, September 28, 2013 | 0 Komente

Galatasaray vazhdon të kërkojë për gjetjen e pasardhësit të Fatih Terim në stolin e skuadrës. Pas Roberto Mancini, Di Matteo, Hiddink, Advocaat dhe kandidatura e dobët e Didier Drogba, portali sportiv turk “FotoMaç” shkruan se klubi kampion i Turqisë po mendon edhe për ish yllin e Juventus dhe Real Madrid, Zinedine Zidane. 

Aktualisht Zizu është pjesë e stafit teknik të Carlo Ancelottit te “Los Blancos”, po rruga e vërtetë për të nuk është kjo ndaj dhe një “po” e tij nuk do të habiste asnkënd.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...