Tre portierë në portë, por Morata shënon (Video)

Ilir Tërstena | Friday, October 11, 2013 | 0 Komente

Sulmuesi i Real Madridit, Morata, i cili është në formë së fundmi, e ka bërë të pamundurën duke shënuar gol në një stërvitje të veçantë të ekipit U-21 të Spanjës. Në fakt, në portë ishin vendosur tre portierë dhe lojtarët tentonin të shënonin por nuk ia dilnin assesi. Mirëpo, Morata u tregua më i suksesshmi, duke e gjetur rrjetën dhe duke iu gëzuar këtij goli. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...