Ronaldo: Më mungon jeta e United

dardanmiftari | Tuesday, December 22, 2009 | 0 Komente

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, thotë se atij i mungon jeta në Manchester United.
Një pjesë e zemrës së tij gjithmonë do të mbetet në Old Trafford, ka thënë anësori portugez.“Ajo çfarë njerëzit mendojnë për mua janë opinione të tyre, por vërtet më mungon Manchesteri ca. Kam luajtur atje për gjashtë vite dhe kam lënë disa miq atje. Më mungon klubi ca, por tash jam i përqendruar në Real Madrid dhe jam vërtet i lumtur këtu”, ka thënë Ronaldo.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...