30 min nuk munden ta largojn qenin nga stadiumi(video)

Ilir Tërstena | Friday, November 16, 2012 |


Gjatë një ndeshje futbolli ne luajtur ne Amerikën Latin nje qen hyri ne fushë dhe derpreu ndeshjen.Për cudi plot 30 min qenin nuk munden ta largojnë nga arena e futbollit.
Ju sjell ne video disa nga keto ngjarje interesante

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!