Bayern-Barcelona, Dortmund-Real Madrid

Lina's | Friday, April 12, 2013 |


Shorti i Ligës së Kampionëve ka nxjerrur dy kundërshtarët e radhës në gjysëmfinalet e Ligës së Kampionëve.
Bayern Munchen e pret Barcelonën në gjysëmfinalen e radhës ku ndeshja e parë do të zhvillohet në "Allianz Arena".
Në ndeshjen tjetër Borusia Dortmund e pret Real Madridin ku përsëria ndeshja e parë do të zhvillohet në Gjermani.
Shorti i hedhur ka lënë mundësinë që të ketë një finale El Clasico mes Barcelonës dhe Real Madridit./KohaSport/ 

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!