Çfarë goli fenomenal nga Kanazawa (Video)

Lina's | Monday, April 15, 2013 |

Një gol i jashtëzakonshëm, për vështirësinë e ekzekutimit dhe për kohën e realizimit, arrin nga Japonia. Mesfushori i Omiya Ardjia, Kanazawa, disa sekonda pas fillimit të ndeshjes, e shënoi një gol të hatashëm, nga mesi i fushës, duke e lënë në gjumë portierin kundërshtar. Shijojeni këtë gol fenomenal dhe të rrallë/ ‘Fish Media’

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!