Dua një finale Real-Barça

Edw | Saturday, April 20, 2013 |

Andres Iniesta, ka deklaruar se do të dëshironte një finale mes Barcelonës dhe Realit në Ligën e Kampioneve. Kjo, duke qenë se sipas Iniestës, tifozët e Realit besojnë se madrilenët janë më të fortë dhe do të triumfojnë këtë vit në Ligën e Kampioneve.
Ndërkohë, i pyetur rreth të ardhmes së Hoze Murinjos, që këtë vit ka dalë triumfues në sfidat përballë Barcelonës, Iniesta është shprehur se nuk i intereson fare.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!