Mourinho i’a humbë shpresat Casillasit

Edw | Saturday, April 20, 2013 |

Nëse Iker Casillas ka menduar se që nga ndeshja me Betis ai do të rikthehet në përbërjen e parë të Realit, atëherë kjo gjë ka qenë e gabueshme. Jose Mourinho ka bërë të ditur sot në një konferencë se Diego Lopez do të jetë prapë titullar.
“Në ndeshjen ndaj Real Betis Iker Casillas prapë do të jetë në bankën rezervë. Portieri ynë do të jetë prapë Diego Lopez. Casillas po stërvitet rregullisht dhe shpejt mund të vije momenti i tij. Sa i përket të ardhmes timë unë dua të ju bëj të qartë se e ardhmja ime do të vendoset në fund të këtij edicioni” deklaroj Mourinho.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!