Eboue bën hajgare me flokët e Sneijderit (Video)

Lina's | Friday, April 12, 2013 |

Emmanuel Eboue ka qenë shpeshherë objekt i shakave këtë sezon te Galatasaray dhe pavarësisht eliminimit të turqve nga Champions League, ai vazhdon të mos kursehet.
Në stërvitjen e Galatës, ai i është afruar Wesley Sneijderit dhe është tallur me flokët e tij. Sneijderi i është përgjigjur duke e ndjekur nga pas në të gjithë fushën, duke dhuruar spektakël për tifozët e pranishëm në seancën stërvitore. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!