Galatasaray kërcënon me këtë video Realin

Ilir Tërstena | Tuesday, April 09, 2013 |


Skuadra turke, Galatsaray i ka publikuar sot një video Real Madridit, video e cila është publikuar në gazetën dhe faqen e lidhur me Realin, AS.
Videoja 3 minutëshe tregon atmnosferën që krijohet në stadiumin e Real Madridit, duke kërcënuar me këtë në një mënyrë skuadrën galaktike.
Atmosfera me të vëertetë është magjepsëse por se brenda pak orësh do të shihet nëse Reali do ti rezistoj lehtë kësaj atmosfere.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!