Kosh nga prapa, magji nga Troy Bell (Video)

Ilir Tërstena | Tuesday, April 09, 2013 |

Kandidohet të jetë koshi më i bukur i vitit ai i shënuar nga Troy Bell. Basketbollisti amerikan i skuadrës italiane Trenkwalder Reggio Emilia ngriti në këmbë të gjithë pallatin e sportit me koshin e shënuar ndaj Banco Di Sardegna Sassari.
Bell u fut në zonën kundërshtare dhe me shpinën e kthyer nga koshi realizoi një dy-pikësh që rrallë herë shikohet në parketet e basketbollit. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!