Gnabry e lë portierin në gjumë (Video)

Ilir Tërstena | Tuesday, April 09, 2013 |

Talenti 17-vjeçar gjerman Serge Gnabry ka realizuar një gol fenomenal për Arsenalin, në ndeshjen kundër bashkëmoshatarëve të tij të Liverpoolit.
Edhe pse mes disa mbrojtësve kundërshtarë dhe me një pamje aspak të mirë të portës, ish futbollisti i Stuttgartit arriti ta çojë topin atje ku portieri i Liverpool nuk mund të bënte asgjë. Ky ishte njëri prej golave më të bukur të javës në Evropë. Në fund, Arsenal triumfoi me rezultatin 3-2. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!