‘Golaso’ nga futbollisti Joussef Toutouh (Video)

Ilir Tërstena | Tuesday, April 16, 2013 |

Joussef Toutouh, futbollisti i klubit Esbjerg në kampionatin danez të futbollit, është autor i një super goli në ndeshjen e kësaj fundjave përballë Randers.

Golazo i Toutouh u shënua nga një distancë e konsiderueshme duke kontrolluar mirë topin dhe më pas me një goditje fluturimthi e çoi topin në trekëndëshin e portës, duke mos i dhënë asnjë shans për të reaguar portierit kundërshtar. Ky mund të konsiderohet edhe goli më i bukur i javës në ligat evropiane. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!