Koreografi impresionuese e tifozëve të Dortmundit (Video)

Lina's | Wednesday, April 10, 2013 |

Tifozët e Borussia Dortmundit kishin përgatitur një koreografi impresionuese, para fillimit të ndeshjes së kthimit çerekfinale të Ligës së Kampionëve ndaj Malagas. Ata e nxorën për një moment një fytyrë njeriu duke ‘vëzhguar’ me dylbi. Dhe, ata nuk mbetën të zhgënjyer pasi që ekipi i tyre i zemrës e arriti një kualifikim të jashtëzakonshëm, duke shënuar dy gola në lojën shtesë ndaj ekipit spanjoll, për të fituar 3:2, duke u kualifikuar kështu në gjysmëfinale të Championsit. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!