Lëndohet Dzokovic dhe fillon të qajë VIDEO

Lina's | Monday, April 08, 2013 |


Novak Gjokovic nuk ka mundur ti përmbajë lotët në një intervistë live për mediat në turneun "Davis Cup". Gjokovic pësoj një lëndim të rëndë duke ndrydhur kyçin e këmbës së majtë.
Gjokovic ishte duke përfaqësuar Serbinë në meçin ndaj SHBA-ve, kur pësoj lëndimin që e detyroj atë të dorëzoj ndeshjen. Gjokovic mund të jetë 3 muaj jashtë fushave që do të thoë se mund të humbas turnetë si Monte Carlo, Madrid Open, BNL Italia dhe French Open.
Në videon e parë pas lëndimit, Gjokovic nuk arriti të përmbahej lotëve duke treguar me ndjesinë e tij, se ka diçka prej vendlindjes së tij, Kosovës.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!