Seedorf bën hajgare me kundërshtarin (Video)

Lina's | Monday, April 15, 2013 |

Clarence Seedorf po vazhdon të tregojë se ende vlen.. Përveç që realizoi gol në fitoren e Botafogos ndaj Nova Iguaça me rezultat 4:1, holandezi ka bërë edhe një gjest të ‘çmendur’.
Ai dribloi kundërshtarin duke e ‘trullosur’ dhe asistimi i tij ishte i saktë për bashkëlojtarin, i cili me kokë dërgoi topin në rrjetë. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!