Aftësitë e Messit si fëmijë (Video)

Lina's | Saturday, May 11, 2013 |


Së fundi mediat argjentinase kanë publikuar një video të paparë deri më tani të Lionel Messit. Videoja është e vjetër dhe e regjistruar 20 vjet më parë shfaqë aftësitë e Messit si fëmijë.Messi një djalosh i vogël, ishte i pakapshëm për gjenerarën e tij duke treguar që në atë moshë aftësitë e jashtëzkonshme që ka.


Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!