Këtë vitë ‘Topin e Artë’ e fiton Thomas Muller

Lina's | Saturday, May 11, 2013 |


Trajneri i njohur zvicëran, Otamr Hitzfeld ka dhënë një deklaratë e cila për shumëkënd është e padrejtë. Hitzelfd ka folur për Topin e Artë duke thënë se këtë vit duhet ta fitoj Thomas Muller, Gotze apo Lewandowski.
“Lojtarët e Dortmundit dhe Bajernit kanë rastin për të fituar Topin e Artë këtë vit. Finalja e Ligës së Kampionëve do të jetë moment i rëndësishëm.
Tomas Myler më ka impresionuar këtë sezon. Ai është zhvilluar shumë. Nuk e përjashton edhe Gotzen e Lewandowskin” deklaroj Hitzfeld.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!