Kërcënohet me vdekje Moyes: Fito dhe mos i shit yjet

Lina's | Friday, May 10, 2013 |

Ka arritur vetëm një ditë më parë, por tashmë ka nisur koha e vështirë për David Moyes, trajner i ri i Manchester United. Kanë arritur kërcënimet e para nga ana e tifozëve të ‘Djajve të Kuq’, që trajnerin aktual të Evertonit (deri në fund të sezonit), e kushtëzojnë me sjelljen e rezultateve pozitive dhe mbajtjen e Wayne Rooneyt, që duket gjithnjë e më afër largimit nga Old Traffordi. Kërcënimet për Moyes kanë arritur edhe nga tifozët e Evertonit, duke e pasur parasysh se United mund t’i transferojë dy yjet e ekipit nga Liverpoolit, Fellaini e Baines. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!