Drogba del nga hoteli pa 7.500 euro !

Ismail Sinani | Friday, June 21, 2013 |

Sulmuesi i Galatasarayt ka rënë viktimë sikurse lojtarët e Spanjës, kjo i ka ndodhur për pushime në vendlindjen e tij në Bregun e Fildishtë kur në hotelin ku qëndronte hajnat i vodhën gjësende dhe para të tij.Ai ishte në një hotel me 5 yje në Abidjan, kur papritmas hajnat i morën bagazhin e tij së bashku me 7 mijë e 500 euro. Drogba ka lajmëruar menjëherë sigurimin e hotelit por se gjithçka ishte e vonë, parat shkuan.

Category: ,

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!