E dashura e Balotellit i ‘kall’ tifozët

Lina's | Sunday, June 23, 2013 |

Fanny Neguesha, e dashura e Mario Balotellit, ka qënë e pranishme në stadiumin e Salvador për të ndjekur nga afër sfidën Itali-Brazil (2-4) dhe për të mbështetur njeriun e saj të zemrës.
Bukuroshja belge, ndryshe nga hera e fundit kur mbante veshur pikërisht fanellën numër 9 të Italisë, kësaj rradhe kishte veshur një fanellë të zezë, e cila mesa duket nuk i ka shumë sjell shumë fat SuperMarios dhe Axurrëve.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!