E kuq Balotellin, gjyqtari nuk e duron ! (Video)

Lina's | Saturday, June 08, 2013 |

Derisa Italia i ka shpëtuar një humbjeje në Çeki, ku në fund mori një barazim pa gola përkundër faktit se mbeti pa një lojtar në teren.Ishte sulmuesi kontraves, Mario Balotelli që mori dy kartona të verdhë brenda katër minutave 68′ dhe 72′ për t’u përjashtuar nga loja. Ai ka filluar fjalimet me gjyqtaritn, ku si gjithmonë është i pa knaqur, por ky e fundit nuk e durroi dot.
E në anën tjetër, lider mbetet Portugalia, e cila e ka mposhtur Rusinë me rezultat minimal 1-0 në ndeshjen e zhvilluar në Lisbonë, për të rrëmbyer kështu pozitën e parë në Grupin F./Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!