Kujt po i dhemb më shumë për Mourinhon !

Lina's | Saturday, June 08, 2013 |

Po e ndjen mungesen e Mourinhos ! “Isha shumë i pikëlluar kur mësova se ai do të largohet nga klubi. Kur një trajner sikur ai largohet nga një institucion sikur ky, nuk është mirë për askënd. Ai e kërkoi lumturinë dhe të ardhmen diku tjetër, dhe shpresoj se ai do të bëjë mirë. I jam shumë falënderues Mourinhos”.tha Angel Di Maria, r i pikëlluar që trajneri portugez, Jose Mourinho, u largua nga Santiago Bernabeu.
Di Maria thotë se pas largimit të Mourinhos, e ardhmja e tij varet nga trajneri i ri dhe nga presidenti i klubit.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!