Lëndohet Balotelli

Ismail Sinani | Saturday, June 15, 2013 |

Gjatë stërvitjeve me kombëtaren italiane, sulmuesi i Milanit, Mario Balotelli, ka pësuar një lëndim në kofshën e djathtë dhe tani është nën përkujdesjen e stafit mjekësor.
Sulmuesi i talentuar është pritur të jetë startues në ndeshjen e së shtunës kundër Meksikës, në kuadër të Kupës së Konfederatave.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!