Ronaldo në pushime pa Irinën

Ismail Sinani | Sunday, June 16, 2013 |

Cristiano Ronaldo ndodhet në Miami ku po kalon disa ditë pushimi në shoqërinë e një mikut të tij. Të dy janë fotografuar teksa shijonin xhiron në jahtin luksoz. Sulmuesi portugez i Real Madrid po qëndron në Setei Hotel dhe gjatë gjithë kohës ka qënë i shoqëruar nga dy truproja.
Por ajo që bie në sy është mungesa e të dashurës së tij Irina Shayk. Mesa duket CR7 ka vendosur të pushojë i vetëm, kjo edhe për shkak të impenjimeve të shumta që ka modelja ruse.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!